O nas


Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość . Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów, chciałbym stosować go tak by to co niewidzialne dla oczu stało się widzialne

- Wynn Bullock

W pierwszej połowie XIX wieku narodziła się fotografia. Od tamtego czasu sposób rejestracji obrazu przeżył niejedną rewolucję, zmieniając się w ostatnich latach z tradycyjnej analogowej kliszy w postać całkowicie cyfrową, zapisywaną na kartach pamięci i dyskach twardych.

Nasza firma istnieje na rynku od 1964 roku, tak więc mieliśmy okazję czynnie uczestniczyć w tym rozwoju. Zdobyte przez lata doświadczenia pozwalają nam na wykonywanie zdjęć równie pięknych, jak te sprzed lat, przy użyciu jednak najnowocześniejszego, niezawodnego cyfrowego sprzętu fotograficznego.

Doświadczenie to jest także gwarantem Państwa satysfakcji. Tylko wprawny fotograf jest bowiem w stanie uwiecznić unikalne w życiu człowieka chwile zachowując na zdjęciach klimat i uczucia im towarzyszące.webPhoto (1.5.6.422)

Informacja o korzystaniu z plików Cookies.

Ta strona przechowuje informacje przy pomocy ciasteczek.

Zapoznaj się z naszym regulaminem.